Wat hebben we gespeeld?

2009                 Reidans
2009                 Scène uit een Huwelijk
2008                 PS
2008                 O zei zij
2007                 De Rechtvaardigen
2007                 Duifje
2006                 Mijn Moeders Courage
2005                 Lang en Gelukkig          
2005                 Hedda Gabler               
2004                 La Ronde                                 
2003                 Alles Liegt in mij                       
2002                 Verre Vrienden             
2001                 Zorg en de Droomcentrifuge
2000                 The Family                               
1999                 Ismene en Orestes
1998                 Via Via             
1997                 Boven het Dal
1996                 Een Goed Hoofd                      
1995      Rotgeintjes                  
1994                 Het Verjaardagsfeest    
1992                 Orestes
1992                 Heden Christien            
1991                 Verf                                         
1989                 Ernst
1988                 De Herbergierster / De Laatste Trein
1987                 Ik hoor zo graag de Merel Zingen          
1986                 Een Sneeuw
1985                 Bloedbad in Burgerbroek          
1985                 Kasteel in Zweden
1984                 De Laatste Trein
1984                 Pygmalion (jubileumvoorstelling)
1983                 Met Mes en Vork
1983                 De Meiden
1982                 De Overledene
1982                 De Koppelaarster
1980                 Vlinders zijn vrij
1980                 De Brief van Don Juan
1980                 Soubrette
1979                 Ik wil Mioessof Spreken
1978                 Americain Hotel
1978                 Plotseling Thuis
1977                 De Brief
1977                 Boeing Boeing
1976                 En Ik dan?
1976                 Mannen houden huis
1975                 Eduard en Agrippien
1975                 Ciao!
1975                 De Strijd om de Eenhoorn
1974                 Veertig Karaat
1974                 De Muizenval
1973                 De Getatoeëerde Roos
1973                 De Kinderen van Eduard
1972                 De Nacht van de 16e Januari
1972                 In het Kleine Geluk
1971                 De Man, de Vrouw en de Moord
1970                 Zondag in New York
1970                 De Meid
1970                 Nooit te Laat
1969                 Intimiteiten
1968                 De Droom van Amerika
1968                 Eduard en Agrippien
1968                 Harten 2, Harten 3
1967                 De Cactustuin
1967                 De Cactusbloem
1966                 Simon en Laura
1966                 Op Blote Voeten in het Park
1965                 Mary Mary/ Beau Rivage
1964                 Blaffen tegen de Maan
1964                 Acht Vrouwen
1964                 Twaalf Gezworenen
1963                 Tramlijn Begeerte
1963                 Harvey of het Konijn & ik
1962                 Janus
1961                 ’n Zomerdagdroom
1961                 Klokslag 9
1960                 Kleine Kinderen worden groot
1960                 Getuige á Charge
1959                 De Herbergierster
1959                 Laster  
1958                 Van de Brug af gezien
1958                 Daar moet je Vrouw voor zijn
1957                 Korporaal Elizabeth
1957                 Gevaarlijke Bocht
1956                 Meeuwen boven Sorrento
1956                 De Grote Stilte
1955                 My Sister Eileen
1954                 Bakersprookjes
1954                 Mevrouw Warrens Bedrijf
1953                 Oma / Zesde Etage
1952                 De Mooiste Ogen van de Wereld
1952                 Spel met het Noodlot
1951                 Chantage
1951                 Het Huwelijk van Mary en John
1950                 Bruine Suiker
1950                 Mijn Vrouw wil Scheiden
1949                 Een Vreemdeling kwam
1949                 De Rode Pimpernel
1948                 Via Mala
1948                 Toontje heeft een paard getekend
1947                 Circus Knie / Parkstraat 13
1946                 De Man zonder Manieren
1946                 Alles voor de Kinderen
1945                 L’Arlessiene
1941                 Fientje Beulemans
1941                 Jonkvrouw de la Seiglierre
1940                 Schoon Avontuur / Jean
1939                 Hofgunst
1939                 De Sabbatijnse Maagdenroof
1938                 Wie zijn wij dan niet allemaal?
1938                 De Vier Jaargetijden
1937                 Het Witte Paard
1937                 Spooktrein
1936                 De Erfgenamen van Rabourdin
1936                 Kinderen van ons Volk
1935                 Het Chinese Landhuis
1935                 Hotel “De Groene Krokodil”
1934                 Zenuwachtige Vrouwen
1934                 Het Geheimzinnige Pension
1933                 Generale Repetitie van een Kostbaar Leven
1933                 De Onbekende Vrouw
1932                 Buttinger & Zoon
1932                 Een Kameel gaat door het Oog van de Naald
1931                 De Weg naar de Hel
1931                 Lady Huntworth’s Avontuur
1930                 De Butler
1930                 De Bruiloft van Figaro
1929                 Robert, Bertram & Comp.
1929                 Dokter Klaus
1928                 Om 10.000 dollar
1928                 De Hofslachter
1927                 In de Mist / Zijn Revanche
1926                 Tante Juliette in Calcutta
1926                 Rutherford & Zoon
1925                 Meseillance
1925                 Aan Flarden (herneming)
1924                 De Gebroeders Kalkoen
1924                 Summa Cum Laude
1923                 De Gouden Spin
1923                 Het Genraalsvrouwtje
1923                 Om het Geld
1922                 Pomarius
1922                 Met de Handschoen getrouwd
1921                 Zieleketens + zijn Zoon
1921                 Twee Wapens
1921                 Janus Tulp / Opgaande Zon
1919                 Aan Flarden
1918                 Het Hoogste Recht (herneming)
1917                 Glorie
1915                 Het Hoogste Recht
1914                 De Moeder
1913                 Het Kind / Zijn Speelgoed
1912                 Galeotto
1911                 Vogeltjes
1910                 Goudvischje
1909                 Ontoerekenbaar